Приклади розв'язання задач з програмування олімпіадного рівня.

Приклади розв'язання завдань олімпіадного рівня з тем MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Access, Web-технології.

Ви дізнаєтесь про особливості створення і наповнення дистанційного курсу навчально-методичними матеріалами, ведення обліку успішності студентів у системі дистанційного навчання. Moodle. У кінці тренінгу Ви матимете дистанційний курс дисципліни, який можна використовувати під час дистанційного періоду навчання студентів Рівненського державного гуманітарного університету.

Курс призначений для підвищення кваліфікації учителів, розроблений у рамках впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, а також реалізації положень концепції Нової української школи у співпраці з Всеукраїнською спілкою клубів ментальної арифметики. Забезпечується підготовка вчителів початкової школи, вихователів та працівників Центрів розвитку дитини різних форм власності щодо формування навичок швидкого читання в учнів дошкільного та молодшого шкільного віку. По закінченні видається сертифікат РДГУ встановленого зразка (загальна кількість годин - 30).

Цей проект дозволить вчителям інформатики і викладачам комп’ютерних дисциплін виконати навчальне навантаження з теми Інформаційні технології (8 год.) з використанням безкоштовних хмарних сервісів Google Apps for Education, ознайомити учнів із сучасними хмарними сервісами, використати можливості дистанційного навчання, налагодити інтерактивну взаємодію між учнями, вчителями та викладачами нашого університету.

Ви удосконалите свої практичні уміння зі складання тестових завдань на основі основних засад тестології та використовувати платформи для автоматизованого тестування

Ви зможете пройти підвищення кваліфікації і удосконалити свої знання та вміння у сфері розробки та застосування засобів віртуальної наочності у професійній діяльності